Dziś mamy 12 sierpnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

03 maja 2019

Bezpłatne szkolenia. Trwają zapisy

fot.arch

fot.arch

Oddział ZUS w Bydgoszczy organizuje w maju bezpłatne szkolenia# z zakresu przeprowadzania kontroli prawidłowości wykorzystywania zwolnień lekarskich, a także z zakresu przyznawania świadczeń emerytalno-rentowych.

Na szkolenia można zapisać się drogą elektroniczną: katarzyna.robakowska@zus.pl lub telefonicznie 52 34-18-157. Wszystkie szkolenia odbędą się o godz. 9:00 w siedzibie Oddziału ZUS w Bydgoszczy, ul. Św. Trójcy 33 sala 027.

Szczegółowe informacje o szkoleniach:

16 i 28 maja „Zasady przeprowadzania kontroli prawidłowości wykorzystania zwolnień lekarskich”

Podczas szkolenia omówione zostaną:
• cel kontroli prawidłowości wykorzystania zwolnień lekarskich,
• zakres kontroli,
• podmioty upoważnione do kontroli,
• miejsce przeprowadzenia kontroli,
• skutki niewłaściwego wykorzystania zwolnienia lekarskiego.

23 maja „Wypełnianie wniosków oraz niezbędne dokumenty wymagane do przyznania świadczeń emerytalno-rentowych”

Podczas szkolenia omówione zostaną:
• zapoznanie z rodzajami wniosków o świadczenia emerytalno-rentowe,
• zasady ich wypełniania,
• niezbędne dokumenty do przyznania świadczeń emerytalno-rentowych.

Natomiast w Inspektoracie ZUS w Inowrocławiu można skorzystać z bezpłatnego szkolenia  „Platforma Usług Elektronicznych, jako wygodne i bezpłatne narzędzie kontaktu z ZUS”. Szkolenie odbędzie się 23 maja o godz. 9:00, ul. Solankowa 15. Zapisy pod nr tel. 52 356 10 22 , e-mail: danuta.grzeskowiak@zus.pl;  joanna.kujawa@zus.pl.

materiał: Krystyna Michałek

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Sprawdzanie geometrii kół
Elzab Delta Max E
sugerowana cena producenta: 2950,70PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)