Dziś mamy 15 listopada 2018, czwartek, imieniny obchodzą:

14 listopad 2018

Bezpłatne badanie skóry - Nakło

W ramach działań dotyczących profilaktyki pro zdrowotnej dnia 14.11.2018 r. (środa), w godzinach # od 12.00 zapraszamy na: bezpłatne, bezinwazyjne i bezbolesne badanie dermatoskopem zmian na skórze (pieprzyki, znamiona, plamki, przebarwienia, itp.) pod kątem czerniaka złośliwego!

Badanie przeprowadzi lekarz dermatolog:
dr n. med. Danuta Kallas.

Miejsce: Centrum Wolontariatu Hospicyjnego Fundacji
„SALUS HOMINI”

ul. Ks. Piotra Skargi 6
89-100 Nakło nad Notecią
Dom Parafialny przy
Parafii Św. Stanisława

UWAGA! Nie ma możliwości wcześniejszej rejestracji!

INFORMACJE DODATKOWE

Niniejszym informujemy, że przeprowadzana w dniu  14.11.2018 r. (środa) w godzinach od 12.00                                     „AKCJA Z PIEPRZEM BIS - JESIEŃ” wspierana przez Panią  dr n. med. Danutę Kallas dotyczy tylko i wyłącznie badań dermatoskopem podejrzanych zmian na skórze (pieprzyki, znamiona, plamki), pod kątem wykrywania czerniaka złośliwego!!

Pani Doktor nie będzie podczas tej akcji zajmować się i diagnozować innych problemów, ani dermatologicznych ani alergologicznych.

Akcja  ta ma spowodować przebadanie jak największej liczby „podejrzanych” znamion. Prosimy o wyrozumiałość!
Nie jest możliwa wcześniejsza rejestracja na  „AKCJĘ Z PIEPRZEM BIS -JESIEŃ”.

materiał: Hanna Kozakiewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)