Dziś mamy 17 listopada 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

11 września 2019

Bezpieczny powrót do szkoły z nakielską policją

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Rok szkolny rozpoczął się na dobre i dzieci wróciły do szkolnych ławek. Do szkół wrócili też nakielscy policjanci, którzy rozpoczęli cykl zajęć profilaktycznych dla najmłodszych. Wszystko z myślą o bezpieczeństwie dzieci.

Z chwilą rozpoczęcia roku szkolnego działalność profilaktyczną w placówkach oświatowych działających na terenie powiatu nakielskiego rozpoczęli mundurowi z komendy w Nakle i podległych komisariatów. Jak co roku funkcjonariusze spotykać się będą z uczniami podczas pogadanek i rozmawiać będą z nimi na temat bezpieczeństwa.

Jedno z tego typu spotkań, nakielski dzielnicowy wspólnie z policjantką zajmującą się profilaktyką przeprowadzili wczoraj (10.9.19) w Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle. Zajęcia zorganizowano dla uczniów klas I, a ich tematyka związana była z bezpieczeństwem w drodze do szkoły. Nie zabrakło też informacji na temat zasad zachowania się w kontakcie z osobami obcymi. „Pierwszaki” prócz wiedzy wzbogaciły się także w odblaski, których fundatorem była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Nakła.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble kuchenne
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Drobne naprawy
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Elzab Jota E
sugerowana cena producenta: 1783,50PLN
Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)