Dziś mamy 19 lutego 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

11 września 2018

Bezpieczna droga do szkoły. Dlaczego noszenie "odblasków" jest ważne

foto: powierzone

foto: powierzone

Wczoraj ( 10.09.18 r.) policjantka sierż. szt. Zofia Wrzeszcz wspólnie z sierż. szt. Marcinem Pilch z # nakielskiej komendy spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią.

Prowadzący spotkanie opowiadali młodzieży o bezpieczeństwie w ruchu drogowym,  oraz  o zagrożeniach jakie mogą spotykać na drodze dzieci w trakcie przemieszania się do szkoły  

Mundurowi zajmujący się w nakielskiej komendzie sprawami nieletnich  spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią. W trakcie  spotkania prelegenci przypomnieli zasady bezpiecznego poruszania się po drogach podczas przemieszania się do szkoły oraz sposób przechodzenia przez jezdnię  

Dzieci dowiedziały się również, jak  ważne jest noszenie tzw. „odblasków” oraz jaką rolę one pełnią. Mundurowi przypomnieli również o zagrożeniach jakie czekają dzieci podczas korzystania z  Internetem.

Powyższe spotkanie zostało zorganizowane w ramach działań pt.” Bezpieczna droga do szkoły”

materiał: Asp. szt Damian Moczadło p.o Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Sprawdzanie świateł
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Budowa domu pod klucz
Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Metkownice
od 179PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)