Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

10 lutego 2019

Bal karnawałowy w żłobku Słoneczko. Były tańce i konkursy

fot.pow

fot.pow

Wesołe Misie z naszego żłobka mogły tego dnia wcielić się w ulubione postacie z bajek i nie tylko#... przybyły do nas piękne księżniczki, kolorowe motyli, pasiaste pszczółki, wróżki, tygryski i wiele innych barwnych osobistości. Trzeba przyznać że rodzicom nie brakowało pomysłów. Zaczęliśmy zaraz po śniadanku i tu pierwsza niespodzianka- odwiedziny fotografa i profesjonalna sesja fotograficzna, dzięki temu wspomnienia z balu pozostaną w pamięci na długo...

W drugim pomieszczeniu na dzieci czekała pięknie przygotowana sala, wiszące serpentyny, balony, kolorowe światła i inne dekoracje zrobiły na maluszkach duże wrażenie.

Tego dnia aż chciało się tańczyć...Wszyscy świetnie się bawili. Dzieci chętnie uczestniczyli w konkursach: taniec na gazecie, wrzucanie piłeczek do celu, przechodzenie pod liną  itp.

Gdy zmęczyły nas tańce i inne akrobacje maluszki wraz z opiekunami mogły  odpocząć przy stole pełnym smakołyków. Tu również nie brakowało radości, była to jednak tylko krótka chwila wytchnienia bo później wróciliśmy do zabawy, tego dnia muzyka grała do "ostatniego gościa na parkiecie "

Zostały miłe wspomnienia i oczekiwanie na zdjęcia z sesji.

materiał: Teresa Boniek

Autor nie wyrażam zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 10 12

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)