Dziś mamy 28 stycznia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

15 listopada 2022

Bajkowa przygoda. Przedszkolaki poradziły sobie doskonale

fot. powierzone

fot. powierzone

Miejsce, w którym można spotkać najwięcej bajkowych bohaterów, to niezaprzeczalnie Biblioteka Dziecięca.# Bardzo dobrze wiedzą o tym Misiaki, Jeżyki i Żaby z Przedszkola Wesoła Piątka.

Na przedszkolaków czekał Bajkowy Piesek, Czarownica i Królowa Bajek. Każdy bohater miał dla dzieci zadania do wykonania. Układanie puzzli, odgadywanie zagadek, naśladowanie bajkowych postaci, tańce połamańce, oddzielanie grochu od fasoli, a także dopasowanie rekwizytów do danej bajki… Wszystko zostało wykonane jak należy. Czarownica, która narobiła bałaganu dostała od dzieci w nos, a Królowa z radości, że wszystkie bajki wróciły na swoje miejsce, poczęstowała milusińskich pierniczkami i cukiereczkami z chatki Jasia i Małgosi. Na koniec przedszkolaki miały do wykonania karty pracy, z czym również poradziły sobie bardzo dobrze. To była bajkowa przygoda. Królowa Bajek jest bardzo dumna z Misiaczków, Jeżyków i Żabek.

Materiał: Anna Splitt / PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)