Dziś mamy 19 września 2020, sobota, imieniny obchodzą:

24 stycznia 2020

Babciu Droga Babciu powiedz mi...Krasnoludki zaśpiewały dla Babć i Dziadków

fot. Renata Busz/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

fot. Renata Busz/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Dnia 23.01.2020r. w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim w Nakle w grupie # Krasnoludków odbyło przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieciństwo bez tych członków rodziny byłoby zupełnie inne, dlatego też maluchy pamiętały o swoich dziadkach w dniu ich święta. 

Specjalnie na tą okazję przygotowały piękne wierszyki i piosenki o tej tematyce, którymi wprawiły we wzruszenie swoich bliskich.

Nie mogło zabraknąć własnoręcznie zrobionych przez dzieci upominków, takich jak: laurki, bukiety kwiatów i pamiątkowe zdjęcia wnucząt. W sali Krasnoludków czekała na gości bardzo słodka niespodzianka.

Wszystkim kochanym Dziadkom najserdeczniejsze życzenia.

materiał: mgr Renata Busz/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 35 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Sycąca, aromatyczna i smaczna. Przepis na krem z dyni z czerwoną soczewicą

Rozgrzewająca zupa krem z dyni to jesienny klasyk na naszych stołach.# Sycąca, aromatyczna i niezwykle smaczna.

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)