Dziś mamy 17 lutego 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

24 stycznia 2020

Babciu Droga Babciu powiedz mi...Krasnoludki zaśpiewały dla Babć i Dziadków

fot. Renata Busz/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

fot. Renata Busz/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Dnia 23.01.2020r. w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim w Nakle w grupie # Krasnoludków odbyło przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieciństwo bez tych członków rodziny byłoby zupełnie inne, dlatego też maluchy pamiętały o swoich dziadkach w dniu ich święta. 

Specjalnie na tą okazję przygotowały piękne wierszyki i piosenki o tej tematyce, którymi wprawiły we wzruszenie swoich bliskich.

Nie mogło zabraknąć własnoręcznie zrobionych przez dzieci upominków, takich jak: laurki, bukiety kwiatów i pamiątkowe zdjęcia wnucząt. W sali Krasnoludków czekała na gości bardzo słodka niespodzianka.

Wszystkim kochanym Dziadkom najserdeczniejsze życzenia.

materiał: mgr Renata Busz/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 30 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)