Dziś mamy 19 lutego 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

31 sierpnia 2018

Awans zawodowy nauczycieli. Nadano stopień nauczyciela mianowanego

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

Wczoraj, 30 sierpnia 2018 roku, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią odbyło się# uroczyste nadanie stopnia awansu zawodowego nauczycielom jednostek oświatowych prowadzonych przez nasz powiat.

Tytułem nauczyciela mianowanego mogą poszczycić się trzy panie z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Samostrzelu – Agnieszka Krusik, Dorota Krzemińska oraz Małgorzata Piasecka. Awans taki uzyskała również pani Agnieszka Rotkiewicz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią oraz pani Katarzyna Kucharska – pedagog Zespołu Szkół Specjalnych w Karnowie.

Gratulacje wraz z aktem nadania stopnia osobiście złożył Starosta Nakielski – Tomasz Miłowski wraz z Wicestarostą Nakielskim – Andrzejem Kindermanem oraz Dyrektorem Wydziału Edukacji – Ewą Szłapą.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Paniom oraz życzymy samych sukcesów w wypełnianiu pedagogicznej, wychowawczej i edukacyjnej misji!

materiał: Monika Oleś

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 12

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)