Dziś mamy 17 września 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

18 maja 2019

Animator otwarty na świat – Grecja 2019. Na początek szkolenie!

fot. pow.

fot. pow.

To już czwarty sezon Fundacji Staszica z Grecosem, w ramach którego # młodzież wyjeżdża na kilkumiesięczne staże do greckich kurortów.

W dniu dzisiejszym na Termach Maltańskich w Poznaniu rozpoczęło się trzydniowe szkolenie przygotowawcze dla osób wyjeżdżających w sezonie 2019.

Na staże jako animatorzy czasu wolnego, w tym roku wyjadą trzy uczennice klasy turystycznej i ekonomicznej: Ola, Emila i Roksana. Do Grecji wyjadą po raz kolejny absolwenci „Staszica”, którzy wyjeżdżali na staże w latach poprzednich: Klaudia, Sonia i Daniel.

O przebiegu staży będziemy informować na bieżąco. Dziękujemy firmie Grecos Holiday za możliwość współpracy.

materiał: Aleksandra Poznańska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)