Dziś mamy 26 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

18 maja 2019

Animator otwarty na świat – Grecja 2019. Na początek szkolenie!

fot. pow.

fot. pow.

To już czwarty sezon Fundacji Staszica z Grecosem, w ramach którego # młodzież wyjeżdża na kilkumiesięczne staże do greckich kurortów.

W dniu dzisiejszym na Termach Maltańskich w Poznaniu rozpoczęło się trzydniowe szkolenie przygotowawcze dla osób wyjeżdżających w sezonie 2019.

Na staże jako animatorzy czasu wolnego, w tym roku wyjadą trzy uczennice klasy turystycznej i ekonomicznej: Ola, Emila i Roksana. Do Grecji wyjadą po raz kolejny absolwenci „Staszica”, którzy wyjeżdżali na staże w latach poprzednich: Klaudia, Sonia i Daniel.

O przebiegu staży będziemy informować na bieżąco. Dziękujemy firmie Grecos Holiday za możliwość współpracy.

materiał: Aleksandra Poznańska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)