Dziś mamy 21 października 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

11 marca 2021

Angażują się w życie społeczności lokalnej. Dzisiaj Dzień Sołtysa

fot. archiwum

fot. archiwum

11 marca w całej Polsce obchodzimy# Dzień Sołtysa. Jest to idealny moment, aby złożyć podziękowania tym, którzy angażują się w życie społeczności lokalnej i o nią dbają.

Mieszkańcy na sołtysów wybierają najczęściej osoby, które potrafią współpracować zarówno z mieszkańcami jak i różnego rodzaju instytucjami, władzami gminy. To właśnie do nich mieszkańcy zwracają się ze swoimi problemami. 

Dzień Sołtysa został ustanowiony po to, aby podziękować sołtysom za ich działalność na rzecz lokalnej społeczności.

W imieniu redakcji składamy wszystkim sołtysom najserdeczniejsze życzenia pomyślności, zdrowia, wielu sukcesów i wytrwałości w pełnieniu tej ważnej funkcji.

Oceń artykuł: 8 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (13) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (9)

  er, w dniu 11-03-2021 08:39:02 napisał:

  Współpracować z mieszkańcami ? haaaa w nawiasie powinno być ( nie dotyczy sołtysa Paterka )

  odpowiedz

  • -4 (8)

  skajpaj, w dniu 11-03-2021 09:06:09 napisał:

  aaaaaaaaaaaaahahahahahhaa "SWINIARNIA I TAK BEDZIE KWIWIWIWKWIWIW KWIWIW HAHA'' idealnie w czas to swieto :D xd zrobiliscie mi dzien haha

  odpowiedz

  • 2 (10)

  Mieszkaniec, w dniu 11-03-2021 09:34:32 napisał:

  Gratulacje dla naszego sołtysa Dębogóry! Dziękujemy za poświęcenie, wielką pomoc na co dzień oraz oddanie dla nas mieszkańców. Wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszego święta.

  odpowiedz

  • 0 (4)

  Ja, w dniu 11-03-2021 11:08:15 napisał:

  Sołtys Rozwarzyna naj najlepsza szkoda że mój sołtys nie

  odpowiedz

  • -3 (3)

  hhhh, w dniu 11-03-2021 13:38:18 napisał:

  sołtys Piotrowa?

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Janeczek, w dniu 11-03-2021 13:47:29 napisał:

  sołtys Piotrowa najlepszo 100m od domu na poboczach taki bajzel i śmietnik nie wspominając o chodnikach całą zimę nie posypanych. Nie ma imprezek w świetlicy nie ma sołtysa

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (2)

  Tttttttyyyy, w dniu 11-03-2021 13:55:12 napisał:

  Paterek rządzi się sam nie potrzebny Sołtys

  odpowiedz

  • 0 (4)

  Jojo, w dniu 11-03-2021 13:56:06 napisał:

  Co wy chceta łod tyj Pani? Przeca łona zajęta jest. Połamany styropian 50 m od jej domu na poboczu leży od września i nie sprzątnie... Sołtys na zagrodzie równy...

  odpowiedz

  • -1 (3)

  tak, w dniu 11-03-2021 15:14:06 napisał:

  jakiego sołtysa sobie wybraliście , takiego macie.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Gh, w dniu 26-03-2021 18:04:40 napisał:

  A czemu nie nazwać ronda imieniem któregoś z uczestników powstania wielkopolskiego z okolic Mroczy m.in. Pajzderskiego , Kapsy , Czeszewskiego , dawnych burmistrzów czy Franciszka Koczorowskiego

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Iwona, w dniu 29-03-2021 16:23:35 napisał:

  W Występie jak zwykle dziadostwo, brak oznakowań na skrzyżowaniach, dziurawe ulice ( dzięki pani sołtys) po wyrażeniu zgody na wysypanie gruzu, czy ciemne ulice przez spalone żarówki od wielu miesięcy na niektórych ulicach. Precz z takim sołtysem!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Budowa hal
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
0

Chrupiący, świeży i pachnący. Dziś Światowy Dzień Chleba

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika#, że przeciętny Polak zjada blisko 40 kg chleba rocznie. Nie wyobrażamy sobie bez niego śniadania, często jemy go do obiadu, a i na kolację sprawdza się równie dobrze. Z okazji Światowego Dnia Chleba (16 października) bierzemy chleb pod lupę i podpowiadamy, jakie pieczywo wybrać oraz jak samodzielnie przygotować świeży, pachnący bochenek we własnym domu.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)