Dziś mamy 10 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

30 listopada 2019

Andrzejkowy zawrót głowy. Nie brakowało zabaw i wróżb

fot. Karolina Michna

fot. Karolina Michna

29 listopada przedszkolaki z NSP w Olszewce obchodziły Andrzejki. Tego dnia #w przedszkolu panowała magiczna atmosfera.

Już od samego rana Delfinki zagościły przebrane w różne ciekawe stroje: kotka, wróżki, panny młodej, czarodzieja, czarownicy, a nawet arbuza. Później zgasły wszystkie światła i rozpoczęło się tradycyjne wróżenie. Był to dzień radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło lania wosku, przekłuwania serduszek z imionami, znaczenia magicznych liczb oraz poznania zawodów. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Pod koniec zabawy przedszkolaki raczyły się słodkim poczęstunkiem, za który serdecznie dziękujemy rodzicom. Zabawa była przednia, dzieci wróciły do domu w doskonałych humorach.

Materiał: Karolina Michna

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 372 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)