Dziś mamy 22 sierpnia 2017, wtorek, imieniny obchodzą:
06 września 2017

"Akcja z pieprzem - lato" - bezpłatne badania

ramach działań dotyczących profilaktyki prozdrowotnej dnia 6.09.2017 r. (środa), w #godzinach 9.00 – 14.00 odbędą się bezpłatne, bezinwazyjne i bezbolesne badanie dermatoskopem zmian na skórze (pieprzyki, znamiona, plamki, przebarwienia, itp.) pod kątem czerniaka złośliwego.

Badanie w Centrum Wolontariatu Hospicyjnego Fundacji „SALUS HOMINI” (ul. Ks. Piotra Skargi 6, 89-100 Nakło nad Notecią, Dom Parafialny przy Parafii Św. Stanisława) przeprowadzi lekarz dermatolog: dr n. med. Danuta Kallas.

UWAGA! Nie ma możliwości wcześniejszej rejestracji!

INFORMACJE DODATKOWE

Niniejszym informujemy, że przeprowadzana w dniu 06.09.2017 r. (środa) w godzinach 9.00 - 14.00 „AKCJA Z PIEPRZEM- LATO” wspierana przez Panią dr n. med. Danutę Kallas dotyczy tylko i wyłącznie badań dermatoskopem podejrzanych zmian na skórze (pieprzyki, znamiona, plamki), pod kątem wykrywania czerniaka złośliwego!

Pani Doktor nie będzie podczas tej akcji zajmować się i diagnozować innych problemów, ani dermatologicznych ani alergologicznych. Akcja ta ma spowodować przebadanie jak największej liczby „podejrzanych” znamion. Prosimy o wyrozumiałość!

materiał: Z ramienia Fundacji „Salus Homini”  koordynator akcji: Hanna Kozakiewicz

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Bociany upodobały sobie dach domu Pani Barbary. Czy rzeczywiście przynoszą szczęście i... dzieci?

Wracają do Polski średnio w drugiej połowie marca, mówi się, że są zwiastunami wiosny i #przynoszą dzieci – mowa o bocianach, których na dachu Pani Barbary z Nakła zaobserwować można dzisiaj wyjątkowo dużo. O tych jednych z najbardziej lubianych przez nas ptaków powstało wiele mitów i wierzeń.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)