Dziś mamy 25 stycznia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2019

Akcja „Tak, POMAGAM!”. Wolontariusze przeprowadzili zbiórkę

fot. Agnieszka Andrzejewska

fot. Agnieszka Andrzejewska

6-7grudnia br. Caritas Polska we współpracy z Caritas diecezjalnymi zorganizowała w # supermarketach lub sieciach handlowych w całej Polsce siedemnastą zbiórkę żywności pod hasłem „Tak, POMAGAM!”.

Szkolne Koło Wolontariatu „Radość serca” Zespołu Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu przeprowadziło akcję CARITAS w TESCO w Nakle nad Notecią.

W piątek w godzinach popołudniowych oraz w sobotę podczas bożonarodzeniowej zbiórki uczniowie zachęcali mieszkańców powiatu nakielskiego do pomocy potrzebującym. Potrzebne były artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia.

Otrzymają je osoby, których sytuacja wymaga wsparcia i pomocy. Dziękujemy wszystkim za dary, kierownictwu i pracownikom Tesco za pomoc w przeprowadzeniu akcji. 

materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 10 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)