Dziś mamy 18 grudnia 2017, poniedziałek, imieniny obchodzą:
03 lipca 2017

Absolwenci spędzili noc w przedszkolu. Jedną z atrakcji była podróż pociągiem

fot. Natalia Kloska

fot. Natalia Kloska

Jedną z ważniejszych chwil z życia przedszkolaków z „Wesołej Piątki” jest noc w #przedszkolu. W tym wydarzeniu biorą udział tylko absolwenci naszego przedszkola.

Dzieci przychodzą rano w piątek, a odbierane są po wspólnym śniadaniu w sobotę. Jest to rodzaj pożegnania z kolegami, paniami, no i przedszkolem. Pierwszą atrakcją w ten dzień była podróż pociągiem do Krostkowa na ranczo. Po wspólnych zabawach na świeżym powietrzu, pysznym obiedzie oraz deserze nadszedł czas na dalsze atrakcje w przedszkolu. W Nakle panie zrobiły dzieciom niespodziankę i zaprosiły na kolację do restauracji, a następnie już w przedszkolu na wieczorne zabawy na ogródku oraz sens filmowy. Po takim atrakcyjnym dniu wszyscy spokojnie zasnęli. Po wspólnym śniadanku w sobotę szczęśliwi i stęsknieni rodzice odebrali swoje pociechy.

Żegnamy naszych absolwentów i życzymy samych sukcesów w szkole.

Materiał: Natalia Kloska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)