Dziś mamy 22 marca 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
03 lipca 2017

Absolwenci spędzili noc w przedszkolu. Jedną z atrakcji była podróż pociągiem

fot. Natalia Kloska

fot. Natalia Kloska

Jedną z ważniejszych chwil z życia przedszkolaków z „Wesołej Piątki” jest noc w #przedszkolu. W tym wydarzeniu biorą udział tylko absolwenci naszego przedszkola.

Dzieci przychodzą rano w piątek, a odbierane są po wspólnym śniadaniu w sobotę. Jest to rodzaj pożegnania z kolegami, paniami, no i przedszkolem. Pierwszą atrakcją w ten dzień była podróż pociągiem do Krostkowa na ranczo. Po wspólnych zabawach na świeżym powietrzu, pysznym obiedzie oraz deserze nadszedł czas na dalsze atrakcje w przedszkolu. W Nakle panie zrobiły dzieciom niespodziankę i zaprosiły na kolację do restauracji, a następnie już w przedszkolu na wieczorne zabawy na ogródku oraz sens filmowy. Po takim atrakcyjnym dniu wszyscy spokojnie zasnęli. Po wspólnym śniadanku w sobotę szczęśliwi i stęsknieni rodzice odebrali swoje pociechy.

Żegnamy naszych absolwentów i życzymy samych sukcesów w szkole.

Materiał: Natalia Kloska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)