Dziś mamy 22 sierpnia 2017, wtorek, imieniny obchodzą:
03 lipca 2017

Absolwenci spędzili noc w przedszkolu. Jedną z atrakcji była podróż pociągiem

fot. Natalia Kloska

fot. Natalia Kloska

Jedną z ważniejszych chwil z życia przedszkolaków z „Wesołej Piątki” jest noc w #przedszkolu. W tym wydarzeniu biorą udział tylko absolwenci naszego przedszkola.

Dzieci przychodzą rano w piątek, a odbierane są po wspólnym śniadaniu w sobotę. Jest to rodzaj pożegnania z kolegami, paniami, no i przedszkolem. Pierwszą atrakcją w ten dzień była podróż pociągiem do Krostkowa na ranczo. Po wspólnych zabawach na świeżym powietrzu, pysznym obiedzie oraz deserze nadszedł czas na dalsze atrakcje w przedszkolu. W Nakle panie zrobiły dzieciom niespodziankę i zaprosiły na kolację do restauracji, a następnie już w przedszkolu na wieczorne zabawy na ogródku oraz sens filmowy. Po takim atrakcyjnym dniu wszyscy spokojnie zasnęli. Po wspólnym śniadanku w sobotę szczęśliwi i stęsknieni rodzice odebrali swoje pociechy.

Żegnamy naszych absolwentów i życzymy samych sukcesów w szkole.

Materiał: Natalia Kloska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Bociany upodobały sobie dach domu Pani Barbary. Czy rzeczywiście przynoszą szczęście i... dzieci?

Wracają do Polski średnio w drugiej połowie marca, mówi się, że są zwiastunami wiosny i #przynoszą dzieci – mowa o bocianach, których na dachu Pani Barbary z Nakła zaobserwować można dzisiaj wyjątkowo dużo. O tych jednych z najbardziej lubianych przez nas ptaków powstało wiele mitów i wierzeń.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)