Dziś mamy 23 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

A klasa

13 października 2023 0

Porażka na własne życzenie. W meczu padło 5 bramek

W ostatniej akcji meczu Piast Złotniki Kujawskie strzelił zwycięską #nad Szubinianką bramkę, zgarnął komplet punktów i awansował na pozycję lidera. A to przez porażkę ekipy z Barcina w Białych Błotach. Bardzo ciekawie robi się w lidze. Czołówka idzie łeb w łeb i jeszcze wszystko jest możliwe.

12 maja 2022 0

Młodzi powalczyli. Piłkarze zdobyli komplet punktów

W mocno okrojonym składzie piłkarze Szubinianki przystąpili #do meczu 20. kolejki piłkarskiej A-klasy. Młodzi zawodnicy spisali się jednak doskonale i w starciu z Zagłębiem Piechcin przed własną publicznością zdobyli komplet punktów.

20 października 2021 6

"Szkoda straconych punktów ".Porażka z wiceliderem

Bardzo dramatyczny przebieg miał ligowy mecz# pomiędzy Zootechnikiem Kołuda Wielka a Szubinianką. W Kołudzie goście przegrywali już 0:2, ale jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu. Punkt stracili jednak w końcówce spotkania. Mimo doliczonych przez arbitra aż pięciu minut nie zdołali już odwrócić losów tego spotkania.

26 sierpnia 2021 0

Szubinianka liderem. Kibice nie zawiedli się

Po spektakularnym zwycięstwie Szubinianki w Brzozie, kibice# oczekiwali pewnych trzech punktów w starciu z Kujawami Markowice. Nie zawiedli się. Po drugiej kolejce podopieczni trenera Wiesława Stepczyńskiego z kompletem punktów i czystym kontem z tyłu, zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

13 czerwca 2021 23

Tylko remis Tarpana Mrocza. Zawiodła skuteczność

W 30 kolejce rozgrywek A – klasy, Tarpan Mrocza podejmował na własnym# boisku GLKS Dobrcz – Wudzyn. Pomimo wsparcia kibiców, gospodarze nie byli w stanie sięgnąć po 3 punkty.

05 września 2018 0

Pierwsza porażka Victorii Kołaczkowo w A – klasie. O wyniku zdecydowała pierwsza słaba połowa

W drugim swoim meczu w A – klasie, Victoria Kołaczkowo podejmowała na własnym boisku Burzę Nową Wieś Wielką.# I na własne życzenie przegrali to spotkania, marnując kilka znakomitych sytuacji bramkowych.

05 września 2018 5

Zawisza Bydgoszcz w dalszym ciągu bez porażki. Piłkarze zmarnowali multum sytuacji w meczu z Gryfem

Po 3 meczach wyjazdowych, przyszła wreszcie pora na mecz „u siebie”.# Wspierani jak zwykle przez dużą grupę kibiców, piłkarze Zawiszy Bydgoszcz podejmowali Gryf Sicienko.

15 czerwca 2015 4
A klasa, grupa I

Rzutem na taśmę!

Niemalże od początku sezonu ligową stawkę w pierwszej grupie bydgoskiej A-klasy zamykał beniaminek z Mroczy. Taki stan rzeczy miał miejsce, na szczęście, tylko do ostatniej kolejki.

07 czerwca 2015 3
A klasa, grupa Bydgoszcz II

Porażka z Piastem

6 czerwca, w sobotni wieczór, drużyna GLZS-u Sadki zmierzyła się na wyjeździe z Piastem Kołodziejowo. Gospodarze okazali się niezbyt gościnni.

02 listopada 2014 11
Klasa okręgowa, grupa I

Teatr jednego aktora

Starcie Czarnych Nakło z Pomorzaninem Serock miało jednego bohatera. A był nim napastnik beniaminka Kamil Wisiorek, autor pięciu bramek!

14 sierpnia 2014 2
A klasa

Mrocza w A I, Sadki w A II

W najbliższy weekend startują rozgrywki na poziomie A-klasy. Tarpan będzie rywalizował w pierwszej bydgoskiej grupie, natomiast GLZS w drugiej.

26 czerwca 2014 12
Baraż

Czarni świętują awans!

Remis, ale jakże cenny wywalczyli Czarni Nakło w rewanżu z Pomowcem Kijewo Królewskie. Przyszły sezon spędzą w klasie okręgowej.

22 czerwca 2014 8
Baraż

Krok ku okręgówce

Mały kroczek ku awansowi zrobili piłkarze Czarnych Nakło. W pierwszym meczu barażowym z Pomowcem Kijewo Królewskie zwyciężyli 2:1.

18 czerwca 2014 5
Baraż o klasę okręgową

Zaczynają walkę o awans

Już w najbliższą niedzielę Czarni Nakło rozpoczną baraże o awans do klasy okręgowej.

15 czerwca 2014 2

Przegrali „wygrany” mecz

Bardzo dobrze układało się spotkanie w Świekatowie dla piłkarzy Czarnych. Wszystko legło jednak w gruzach, a Fala zdobyła trzy punkty.

07 czerwca 2014 7

Spartanie wyjechali z tarczą

Czarni Nakło tydzień temu wywalczyli sobie już udział w barażu o awans, dzięki czemu do spotkania ze Spartą mogli podejść bez presji. Trzy punkty pojechały jednak do Przysierska.

01 czerwca 2014 4

Czarni powalczą o okręgówkę!

Na dwie kolejki przed końcem sezonu Czarni Nakło zapewnili sobie grę w barażu o klasę okręgową. Wszystko dzięki korzystnym rezultatom w 24. kolejce.

18 maja 2014 1

Wyrwali trzy punkty, potknięcia rywali

Po ciężkim spotkaniu Czarni Nakło wygrali w Więcborku 3:2. Świetną robotę dla nakielan wykonały również inne zespoły, które :urwały” punkty BKS-owi Bydgoszcz i KS Łochowo.

11 maja 2014 9
A klasa, grupa II

Uciekają spod topora

Orzeł Kcynia nadal jest zagrożony degradacją, jednak zrobił krok ku utrzymaniu. Kcynianie wygrali mecz z kategorii za sześć punktów z Fregatą Polanowice.

10 maja 2014 5

Pozostaje walka o baraż

Czarni Nakło przy zwycięstwie nad Torem Laskowice Pomorskie mieliby jeszcze realne szanse na bezpośredni awans. Niestety, nie utrzymali prowadzenia i te są już tylko iluzoryczne.

04 maja 2014 1

Powtórka z rozrywki

Powtórzyła się historia z Inowrocławia. Piłkarze kcyńskiego Orła wygrywali do ostatniej minuty, by ostatecznie zremisować w Cerekwicy.

0

Kolejna wędrówka wzdłuż rzeki Noteć. Trasa nie będzie trudna

Zapraszam na wędrówkę z cyklu# "Po bezdrożach".

0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.