Dziś mamy 7 grudnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2019

6-latki pożegnały przedszkole. Wzruszeniom nie było końca

fot. pow.

fot. pow.

18. czerwca najstarsza grupa z Przedszkola Niepublicznego „Donald” pożegnała się ze swoimi # paniami i wszystkimi pracownikami.

Na uroczystość przybyli również rodzice małych absolwentów. Z tej okazji dzieci przygotowały pod kierunkiem swoich pań specjalne przedstawienie pt. „Eko – Kapturek”, nawiązujące swoją tematyką do ochrony przyrody.

Przedszkolaki miały okazję również zaprezentować, czego nauczyły się na zajęciach z j. angielskiego. Po części artystycznej, dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody.

Podziękowaniom i łzom wzruszenia nie było końca, wszyscy bardzo przejęci wspominali spędzone wspólnie chwile i życzyli sobie powodzenia na kolejnym etapie edukacji.

materiał: mgr Agnieszka Makowczyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)