Dziś mamy 22 września 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2019

6-latki pożegnały przedszkole. Wzruszeniom nie było końca

fot. pow.

fot. pow.

18. czerwca najstarsza grupa z Przedszkola Niepublicznego „Donald” pożegnała się ze swoimi # paniami i wszystkimi pracownikami.

Na uroczystość przybyli również rodzice małych absolwentów. Z tej okazji dzieci przygotowały pod kierunkiem swoich pań specjalne przedstawienie pt. „Eko – Kapturek”, nawiązujące swoją tematyką do ochrony przyrody.

Przedszkolaki miały okazję również zaprezentować, czego nauczyły się na zajęciach z j. angielskiego. Po części artystycznej, dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody.

Podziękowaniom i łzom wzruszenia nie było końca, wszyscy bardzo przejęci wspominali spędzone wspólnie chwile i życzyli sobie powodzenia na kolejnym etapie edukacji.

materiał: mgr Agnieszka Makowczyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)