Dziś mamy 24 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

16 września 2019

14 urodziny ŚDS w Nakle. Nie zabrakło życzeń i urodzinowego tortu

fot. ŚDS w Nakle

fot. ŚDS w Nakle

W tym roku we wrześniu Środowiskowy Dom Samopomocy w Nakle nad Notecią obchodzi # 14-ste urodziny.

Z tej okazji kierownik Pan Jerzy Dubiel zaprosił całą społeczność środowiskowego na uroczysty poczęstunek do Starego Spichlerza.

Wśród gości, którzy pojawili się na imprezie był Pan Tomasz Miłowski - Wicestarosta Nakielski, Pan Marek Durałek Dyrektor PCPR i Pan Piotr Hemmerling - zastępca, nie zabrakło też Pani Ewy Kistowskiej - Dyrektor DPS w Nakle nad Notecią.

Były życzenia, wspomnienia i snucie planów na przyszłość. Prace w Centrum Akceptacji i Aktywizacji Społecznej w Paterku dobiegają końca, więc niedługo ŚDS zmieni swoją siedzibę z ulicy Parkowej w Nakle - na Wyzwolenia w Paterku.

Przeprowadzka wywołuje już teraz sporo emocji wśród środowiskowej społeczności. Miłym akcentem była niespodzianka dla pracowników i zaproszonych gości, którą przygotowali uczestnicy ŚDS.

A dla ŚDS w Nakle jeszcze raz - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

materiał: ŚDS w Nakle

Oceń artykuł: 10 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  Piotr h., w dniu 16-09-2019 18:40:20 napisał:

  Najlepszy jest ten co wszystkie stanowiska zwiedził z powiecie i wylądował tu

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (3)

  Mig, w dniu 16-09-2019 20:40:00 napisał:

  Najgorszy jest ten na M co wszystko skutecznie rozwalil

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Zabieg parafinowy
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Czytniki kodów kreskowych
Nowoczesny styl
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Październik miesiącem profilaktyki raka piersi. Czym jest mammografia?

Warszawa – 21 października, 2019 – w związku z „różowym październikiem”, miesiącem # profilaktyki raka piersi oraz inicjatywą BRA Day, GE Healthcare przypomina, jak ważne dla zdrowia kobiet są badania mammograficzne i zachęca Polki do profilaktyki.

(czytaj więcej)
0

Nowe technologie zmieniają rynek. Warto stawiać na "zieloną" energię

Przyjazne środowisku technologie, umożliwiające pozyskiwanie energii # elektrycznej i cieplnej, stają się coraz popularniejsze. Nie tylko ze względu na rosnący trend proekologiczny, lecz także możliwość wygenerowania długofalowych oszczędności.

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)