Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

26 października 2021

12. Nakielski Rowerowy Rajd Niepodległości. Zbiórka o godzinie 9

fot. Nakielski Sport

fot. Nakielski Sport

Nakielski Sport Sp. z o.o. w Nakle nad Notecią, Muzeum Ziemi Krajeńskiej w# Nakle nad Notecią oraz Klub Turystyki Rowerowej „Żegluga” Nakło serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w 12 Nakielskim Rowerowym Rajdzie Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada 2021 r. o godz. 9:15. Zbiórka uczestników będzie miała miejsce na Nakielskim Rynku o godz. 9:00.

Długość trasy wynosi ok. 40 km i prowadzi przez Nakło nad Notecią (Rynek), Kowalewko, Samostrzel, Anieliny, Nakło nad Notecią.

Podczas rajdu zaplanowane są postoje, w trakcie których zostanie przybliżona historia okolicznych zabytków.

Udział w rajdzie jest płatny w kwocie 30,00 zł od każdego uczestnika. Obowiązuje limit biorących udział w rajdzie.

Osoby niepełnoletnie poniżej 15 r.ż. mogą wziąć udział w rajdzie jedynie pod opieką rodzica lub opiekuna.

Podpisaną kartę zgłoszenia, oświadczenie dot. RODO oraz stanu zdrowia, a także potwierdzenie przelewu należy dostarczyć do siedziby spółki Nakielski Sport w Nakle nad Notecią lub na adres e-mail: weronika.marzynska@nakielskisport.pl do dnia 09.11.2021 r.

Wymagane dokumenty wraz z regulaminem dostąpne są w załącznikach.

Materiał: Weronika Marzyńska - Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 1
Pliki do pobrania
01_karta_zgloszenia rajd.docx
oświadczenie RODO.docx
Regulamin rajdu.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)