Dziś mamy 25 listopada 2017, sobota, imieniny obchodzą:
14 listopada 2017

11 listopada w Staszicu. Wspomniano trudną drogę Polski do wolności

fot. ZSP Staszic

fot. ZSP Staszic

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie ZSP im. S. Staszic w Nakle pod opieką #pana Krzysztofa Borusa i pani Justyny Narożnej przygotowali uroczystość, w trakcie której przypomnieli trudną drogę do wolności.

Piękne słowa i muzyka wprowadziły widzów w liryczny nastrój. Autorzy programu skłonili też do refleksji nad współczesną Polską, do zastanowienia się nad tym, jakie możliwości ludziom młodym daje nasz kraj w dniu dzisiejszym, dlaczego warto tutaj szukać szczęścia.

Organizatorzy dziękują za pomoc panu Rafałowi Popowskiemu oraz pan Maciejowi Danielowi.

materiał: Justyna Narożna

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Koniec programu MdM. To już ostatnia szansa na uzyskanie dofinansowania

W styczniu 2018 r. zostanie uruchomiona ostatnia pula pieniędzy z programu Mieszkanie dla #Młodych (MdM). Dotychczas – od 2014 r. – skorzystało z niego ok. 98 tys. kredytobiorców. Średnia wysokość dofinansowania wynosi 25 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)