Dziś mamy 14 grudnia 2018, piątek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2017

11 listopada w Staszicu. Wspomniano trudną drogę Polski do wolności

fot. ZSP Staszic

fot. ZSP Staszic

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie ZSP im. S. Staszic w Nakle pod opieką #pana Krzysztofa Borusa i pani Justyny Narożnej przygotowali uroczystość, w trakcie której przypomnieli trudną drogę do wolności.

Piękne słowa i muzyka wprowadziły widzów w liryczny nastrój. Autorzy programu skłonili też do refleksji nad współczesną Polską, do zastanowienia się nad tym, jakie możliwości ludziom młodym daje nasz kraj w dniu dzisiejszym, dlaczego warto tutaj szukać szczęścia.

Organizatorzy dziękują za pomoc panu Rafałowi Popowskiemu oraz pan Maciejowi Danielowi.

materiał: Justyna Narożna

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)