Dziś mamy 20 września 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
22 września 2018

10-lecie Nadnoteckich Sokołów

22 września sekcja motocyklowa KŻR LOK Nadnoteckie Sokoły będzie obchodzić 10-lecie swojej działalności. Z tej okazji organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji.

Jubileusz połączony będzie z zakończeniem sezonu motocyklowego. Motocykliści spotkają się od godz. 12.00 koło Cukrowni w Nakle, skąd przejadą na Mszę św., która odprawiona zostanie o godz. 13.00 w kościele pw. św. Stanisława.

Następnie zamiast w Dolinę Sokołów, jak to zwykle bywało, motocykliści przejadą do nakielskiego amfiteatru, by razem świętować swój jubileusz. Po części oficjalnej odbędą się konkursy, atrakcje dla dzieci, coś na ząb i koncerty do godz. 21.00.

Wystąpią trzy zespoły muzyczne: The Dreamers, Blue Station - Dżem Cover Band (100% DŻEMU) i Megger Band. Podczas imprezy wspierać będziemy rehabilitację Weroniki. Wstęp bezpłatny.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
SALONY
Remonty mieszkań
Wulkanizacja
KUCHNIA CHIŃSKA
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Sprawdzanie świateł
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)