Dziś mamy 16 grudnia 2017, sobota, imieniny obchodzą:
10 października 2017

,,Małe pogotowie Krzysia”. Przedstawienie było bardzo pouczające

fot. mgr Justyna Szatlach

fot. mgr Justyna Szatlach

W dniu 9 października br. Przedszkole ,,Donald” odwiedzili aktorzy Teatru Amuzado z Krakowa, #którzy wystawili dla naszych milusińskich przedstawienie zatytułowane: ,,Małe pogotowie Krzysia”.

Tytułowy bohater – Krzyś napotyka na swojej drodze różne postacie, dzięki którym dowiaduje się, w jaki sposób należy właściwie postępować w różnych sytuacjach, uwzględniając w tym własne bezpieczeństwo. Przedszkolaki dzięki perypetiom Krzysia utrwalają swoją wiedzę na temat: właściwej segregacji odpadów (w tym przestrzegania zakazu śmiecenia), przestrzegania bezpieczeństwa podczas zbierania śmieci, właściwego postępowania w wyniku skaleczenia się, otarcia, zakazu spożywania i wypijania produktów spożywczych, które zostały wyrzucone i traktowane są jako śmieci, używania w nagłych sytuacjach właściwych numerów alarmowych, rozróżniania strony prawej i lewej. Dzięki wspólnej zabawie, śpiewom i tańcom zdobyta przez dzieci wiedza pomoże uniknąć w przyszłości wszelkich wypadków i przykrych konsekwencji.

Materiał: mgr Justyna Szatlach

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)