Dziś mamy 18 października 2017, środa, imieniny obchodzą:
10 października 2017

,,Małe pogotowie Krzysia”. Przedstawienie było bardzo pouczające

fot. mgr Justyna Szatlach

fot. mgr Justyna Szatlach

W dniu 9 października br. Przedszkole ,,Donald” odwiedzili aktorzy Teatru Amuzado z Krakowa, #którzy wystawili dla naszych milusińskich przedstawienie zatytułowane: ,,Małe pogotowie Krzysia”.

Tytułowy bohater – Krzyś napotyka na swojej drodze różne postacie, dzięki którym dowiaduje się, w jaki sposób należy właściwie postępować w różnych sytuacjach, uwzględniając w tym własne bezpieczeństwo. Przedszkolaki dzięki perypetiom Krzysia utrwalają swoją wiedzę na temat: właściwej segregacji odpadów (w tym przestrzegania zakazu śmiecenia), przestrzegania bezpieczeństwa podczas zbierania śmieci, właściwego postępowania w wyniku skaleczenia się, otarcia, zakazu spożywania i wypijania produktów spożywczych, które zostały wyrzucone i traktowane są jako śmieci, używania w nagłych sytuacjach właściwych numerów alarmowych, rozróżniania strony prawej i lewej. Dzięki wspólnej zabawie, śpiewom i tańcom zdobyta przez dzieci wiedza pomoże uniknąć w przyszłości wszelkich wypadków i przykrych konsekwencji.

Materiał: mgr Justyna Szatlach

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)