Dziś mamy 21 maja 2022, sobota, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2021

„To dzięki Wam z roku na rok możemy czynić dla niej cuda”. Podziękowania

fot. pow.

fot. pow.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za każdy 1% z# podatku przekazany na naszą Wiktorię.

Jest nam niezmiernie miło, że co roku o nas pamiętacie i przyczyniacie się do tego, że nasza codzienność, chociaż trudna, staję się nieco łatwiejsza. W tym roku udało nam się kupić (na zdjęciu) nowy gorset (z poprzedniego już wyrosła , a mi się ciągle wydaje taka malutka), ortezy oraz nowy wózek, który możecie zobaczyć jak śmigamy nim przez Mroczę (tak wiem rzadko, ale nieraz można nas złapać-napięty grafik rehabilitacja, nauka itd.) . W grudniu przyjdzie jeszcze jedna rzecz, ale na razie nie możemy zdradzić co to będzie, bo dostanie ją od gwiazdora.

Wszyscy macie takie wielkie serducha, jak to na zdjęciu (prześliczny prezent od uczniów klasy 1 B -SP w Mroczy , który codziennie towarzyszy nam w łóżku - Wiktoria od września br. jest również uczennicą tej klasy). Bardzo Wam dziękujemy za wszystko co dla nas robicie.

Pamiętajcie i w tym roku o naszej małej Gwiazdeczce, rozliczając swój PIT.

KRS 0000 191989 z dopiskiem Dla Wiktorii Masiak

Nie pogniewamy się również jak udostępnicie ten post i przekażecie nasz nr KRS znajomym i rodzinie.

To dzięki Wam z roku na rok możemy czynić dla niej cuda.

Niestety nie wiemy, kto przekazuje dla Nas swój 1% z podatku (RODO), ale wierzymy w moc mediów, społeczności i w to , że każdy kto oddał 1 % dla Wiktorii przeczyta to podziękowanie.

Patrycja i Krzysztof Masiak z Wiktorią i Frankiem

Oceń artykuł: 16 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Coraz mniej miodu z polskich pasiek. Co, jeżeli pszczoły wyginą?

Populacja pszczół na świecie maleje, a miodu w rodzimych pasiekach #powstaje coraz mniej. W 2020 roku na jednego Polaka przypadł już mniej niż kilogram tego złocistego produktu. Podczas obchodzonego 20 maja Światowego Dnia Pszczół warto w szczególny sposób spojrzeć na pracę tych pożytecznych owadów. Ma ona olbrzymi, pozytywny wpływ na przyrodę. Niestety jednak destrukcyjna działalność człowieka jest wielkim zagrożeniem dla zapylaczy.

(czytaj więcej)
0

Doręczanie listów poleconych bezpośrednio do rąk adresatów

Od 16 maja 2022 r., wychodząc# naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Poczta Polska przywraca standardowy sposób doręczania wszystkich przesyłek listowych rejestrowanych bezpośrednio do adresata. Doręczanie zostało ograniczone podczas epidemii, kiedy przesyłki polecone niewymagające potwierdzenia odbioru były doręczane wyłącznie do skrzynek oddawczych, z uwagi na bezpieczeństwo Klientów i pracowników.

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)