Dziś mamy 25 maja 2022, środa, imieniny obchodzą:

22 grudnia 2021

„Paczuszka dla maluszka”. W akcję włączyło się całe przedszkole

fot. pow.

fot. pow.

O tym, że warto pomagać wiedzą bardzo dobrze dzieci z# Przedszkola nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Nakle nad Notecią.

Dlatego też w okresie Adwentu przedszkolaki, ich rodzice oraz nauczyciele, włączyli się do akcji Fundacji Małych Stópek „Paczuszka dla maluszka”. Akcja została przeprowadzona w ramach realizowanego w placówce, przez dzieci z grupy Biedronki i Pszczółki, Ogólnopolskiego Projektu Katechetycznego. Do akcji włączyło się całe przedszkole. Placówką, którą wybrała pani Dyrektor, był Dom Małego Dziecka w Bydgoszczy na ulicy Stolarskiej. Akcja trwała do poniedziałku 20 grudnia. We wtorek wszystkie dary, a było ich sporo, trafiły do bydgoskiego ośrodka.

W imieniu wszystkich dzieci i opiekunów Domu Małego Dziecka, pragnę serdecznie podziękować dzieciom, rodzicom i wszystkim pracownikom Przedszkola nr 2 w Nakle nad Notecią, za wielkie serca i pomoc okazaną tym najmłodszym.

Materiał: Katarzyna Dobosz - koordynator akcji

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)