Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

25 października 2021

„Gęś na ludowo”. Urząd Marszałkowski organizuje konkurs

fot. Andrzej Goiński/UMWKP

fot. Andrzej Goiński/UMWKP

Nasza akcja Kujawsko-Pomorska gęsina na świętego Marcina” to# również konkursy dla mieszkańców. Jednym z nich jest cieszący się zawsze ogromnym zainteresowaniem konkurs plastyczny dla dzieci z atrakcyjnymi nagrodami. Dziś publikujemy zasady jego tegorocznej odsłony.

Tytuł tegorocznego konkursu plastycznego to "Gęś na ludowo". Zapraszamy dzieci i młodzież do uruchomienia wyobraźni i wykonania pracy plastycznej z wykorzystaniem dwóch motywów: gęsi oraz motywów ludowych z Kujaw i Pomorza. Prace mogą być wykonane dowolną techniką, musi być to praca płaska, jej maksymalny format to A3. Więcej informacji w regulaminie konkursu (w załączeniu).

Do zgłoszenia należy koniecznie dołączyć zgodę rodziców lub opiekunów (która jest załącznikiem do regulaminu konkursu). Na odwrotnej stronie pracy prosimy podać dane kontaktowe: imię, nazwisko dziecka, szkołę i klasę w których się uczy, telefon do rodzica/opiekuna.

Podpisane prace wraz z załączonym oświadczeniem należy przesyłać od 25 października do 5 listopada (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego,

plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pokój 219

z dopiskiem ,,Konkurs plastyczny gęsina”.

Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych:

· do 6 lat,

· 7-11 lat oraz

· 12-18 lat.

Laureaci w dwóch pierwszych kategoriach wiekowych (do 6 lat i 7-11 lat) otrzymają nagrody rzeczowe (m.in. zestawy plastyczne, książki, gry planszowe, dla młodszych dzieci zestawy klocków), zaś w kategorii 12-18 lat: bony zakupowe do realizacji w sieci sklepów z artykułami dla dzieci i młodzieży. Jeśli obostrzenia epidemiczne na to pozwolą, autorów najlepszych rysunków zaprosimy na uroczyste wręczenie nagród do Urzędu Marszałkowskiego.

Czekamy na Wasze niepowtarzalne prace i życzymy powodzenia!

Wkrótce ogłosimy również zasady skierowanego do rodzin konkursu na relację ze wspólnego celebrowania Narodowego Święta Niepodległości przy potrawach z gęsiny. Po szczegóły zapraszamy już wkrótce na naszą stronę internetową.

Materiał: Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
regulamin konkurs plastyczny 2021.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Pomidor zwykły
3,99PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)