Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

10 lipca 2019

„W czasie deszczu dzieci się nudzą”. Startuje nowy konkurs

"Sposób na wakacyjną nudę! Kapryśna pogoda za oknami chwilami nas nie rozpieszcza, dzień za # dniem przemija, pojawia się pytanie co zrobić, aby ten czas nie był czasem straconym.

„W czasie deszczu dzieci się nudzą” wybrzmiewa w głowach niektórych rodziców, niestety słowo nuda powszechna staje się nie tylko już w czasie deszczu, ale nawet jak jest piękna pogoda. Sposób na wakacyjną nudę? Zapraszamy gorąco do udziału w Konkursie „Nakło mój dom”, którego organizatorem jest Nakielski Ośrodek Kultury.

Do udziału zapraszamy przed wszystkim dzieci oraz młodzież. Wyzwanie na lato 2019 to odnaleźć skarb, którym mogą być wspomnienia, niesamowite historie, opowieści z dzieciństwa.

Przedmiotem konkursu jest przeprowadzenie wywiadu z bliskimi, którzy opisują swoje wspomnienia, opowieści, anegdoty. Powinny być one związane z Nakłem nad Notecią lub inną miejscowością Gminy Nakło, spisane, nagrane w formie audio lub video.

Zapraszamy gorąco do udziału.

materiał: Romana Janka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
nakło mój dom.odt

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)