Dziś mamy 7 sierpnia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

25 maja 2019

„Rodzina – tu zaczyna się życie”. Piknik rodzinny

fot.pow

fot.pow

Dnia 24 maja w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim rozpoczął się piknik rodzinny# najmłodszej i najstarszej grupy zatytułowany „Rodzina – tu zaczyna się życie”.

Tegoroczną imprezę rozpoczęliśmy od wspólnych występów Naszych przedszkolaków. Dzieci młodsze oprócz wierszy i piosenek zaprezentowały 2 tańce. Dzieci starsze zatańczyły do muzyki „Piradihna”. Nie zabrakło licznych atrakcji takich jak kucyki, wóz strażacki, pokaz judo. Podczas pikniku wszyscy mogli zasmakować grillowanych mięs i kiełbasek przygotowanych przez rodziców, jak i wielu słodkości i owoców. W miłej atmosferze czas pikniku minął szybko. Ze spotkania pozostało wiele fotografii, a to za sprawą wizyty pani fotograf Lidii Koniec. Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pana Leopolda Zwolińskiego, Pana Michała Dubkowskiego, Pana Michała Patera, Państwa Pauliny i Łukasza Budników, Pani Patrycji Łusiak, Pani Katarzyny Majchrzak, Pana Eugeniusza Mik oraz strażaków z Komendy Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

Materiał: mgr Agnieszka  Beger, mgr Agnieszka Bartosik, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 144 261

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)