Dziś mamy 14 listopada 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

25 maja 2019

„Rodzina – tu zaczyna się życie”. Piknik rodzinny

fot.pow

fot.pow

Dnia 24 maja w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim rozpoczął się piknik rodzinny# najmłodszej i najstarszej grupy zatytułowany „Rodzina – tu zaczyna się życie”.

Tegoroczną imprezę rozpoczęliśmy od wspólnych występów Naszych przedszkolaków. Dzieci młodsze oprócz wierszy i piosenek zaprezentowały 2 tańce. Dzieci starsze zatańczyły do muzyki „Piradihna”. Nie zabrakło licznych atrakcji takich jak kucyki, wóz strażacki, pokaz judo. Podczas pikniku wszyscy mogli zasmakować grillowanych mięs i kiełbasek przygotowanych przez rodziców, jak i wielu słodkości i owoców. W miłej atmosferze czas pikniku minął szybko. Ze spotkania pozostało wiele fotografii, a to za sprawą wizyty pani fotograf Lidii Koniec. Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pana Leopolda Zwolińskiego, Pana Michała Dubkowskiego, Pana Michała Patera, Państwa Pauliny i Łukasza Budników, Pani Patrycji Łusiak, Pani Katarzyny Majchrzak, Pana Eugeniusza Mik oraz strażaków z Komendy Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

Materiał: mgr Agnieszka  Beger, mgr Agnieszka Bartosik, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 144 260

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)