Dziś mamy 17 października 2017, wtorek, imieniny obchodzą:
11 sierpnia 2017

„Razem bezpieczniej, mądrzej, raźniej”. Na dzieci czekało wiele atrakcji

fot. Agnieszka Wełniak

fot. Agnieszka Wełniak

Od 31 lipca do 11 sierpnia w Wiejskim Domu Kultury w Ślesinie odbywały się #dwutygodniowe półkolonie letnie pod hasłem „Razem bezpieczniej, mądrzej, raźniej”.

W zajęciach brały udział dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Program połączony był z zagadnieniami z zakresu profilaktyki. Każdego dnia na półkolonistów czekało wiele atrakcji, odbywały się zajęcia plastyczne, sportowo-ruchowe, gry i zabawy integracyjne. Dużą atrakcją dla wszystkich dzieci były jak co roku wycieczki autokarowe, w tym dwa wyjazdy na basen do nakielskiego Naquariusa. Wyjazd do Inowrocławia oraz do Poznania i Kórnika.

Półkolonie współfinansowane zostały ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nakle oraz Rady Sołeckiej ze Ślesina.

Materiał: Agnieszka Wełniak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)