Dziś mamy 18 grudnia 2017, poniedziałek, imieniny obchodzą:
11 sierpnia 2017

„Razem bezpieczniej, mądrzej, raźniej”. Na dzieci czekało wiele atrakcji

fot. Agnieszka Wełniak

fot. Agnieszka Wełniak

Od 31 lipca do 11 sierpnia w Wiejskim Domu Kultury w Ślesinie odbywały się #dwutygodniowe półkolonie letnie pod hasłem „Razem bezpieczniej, mądrzej, raźniej”.

W zajęciach brały udział dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Program połączony był z zagadnieniami z zakresu profilaktyki. Każdego dnia na półkolonistów czekało wiele atrakcji, odbywały się zajęcia plastyczne, sportowo-ruchowe, gry i zabawy integracyjne. Dużą atrakcją dla wszystkich dzieci były jak co roku wycieczki autokarowe, w tym dwa wyjazdy na basen do nakielskiego Naquariusa. Wyjazd do Inowrocławia oraz do Poznania i Kórnika.

Półkolonie współfinansowane zostały ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nakle oraz Rady Sołeckiej ze Ślesina.

Materiał: Agnieszka Wełniak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)