Dziś mamy 22 marca 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
11 sierpnia 2017

„Razem bezpieczniej, mądrzej, raźniej”. Na dzieci czekało wiele atrakcji

fot. Agnieszka Wełniak

fot. Agnieszka Wełniak

Od 31 lipca do 11 sierpnia w Wiejskim Domu Kultury w Ślesinie odbywały się #dwutygodniowe półkolonie letnie pod hasłem „Razem bezpieczniej, mądrzej, raźniej”.

W zajęciach brały udział dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Program połączony był z zagadnieniami z zakresu profilaktyki. Każdego dnia na półkolonistów czekało wiele atrakcji, odbywały się zajęcia plastyczne, sportowo-ruchowe, gry i zabawy integracyjne. Dużą atrakcją dla wszystkich dzieci były jak co roku wycieczki autokarowe, w tym dwa wyjazdy na basen do nakielskiego Naquariusa. Wyjazd do Inowrocławia oraz do Poznania i Kórnika.

Półkolonie współfinansowane zostały ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nakle oraz Rady Sołeckiej ze Ślesina.

Materiał: Agnieszka Wełniak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)