Dziś mamy 23 lipca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
11 sierpnia 2017

„Razem bezpieczniej, mądrzej, raźniej”. Na dzieci czekało wiele atrakcji

fot. Agnieszka Wełniak

fot. Agnieszka Wełniak

Od 31 lipca do 11 sierpnia w Wiejskim Domu Kultury w Ślesinie odbywały się #dwutygodniowe półkolonie letnie pod hasłem „Razem bezpieczniej, mądrzej, raźniej”.

W zajęciach brały udział dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Program połączony był z zagadnieniami z zakresu profilaktyki. Każdego dnia na półkolonistów czekało wiele atrakcji, odbywały się zajęcia plastyczne, sportowo-ruchowe, gry i zabawy integracyjne. Dużą atrakcją dla wszystkich dzieci były jak co roku wycieczki autokarowe, w tym dwa wyjazdy na basen do nakielskiego Naquariusa. Wyjazd do Inowrocławia oraz do Poznania i Kórnika.

Półkolonie współfinansowane zostały ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nakle oraz Rady Sołeckiej ze Ślesina.

Materiał: Agnieszka Wełniak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)