Dziś mamy 14 lipca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

16 października 2019

„Ochrona środowiska w gospodarstwie rolnym”. Trwają zapisy na szkolenie

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie oraz # Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu zapraszają na szkolenie w zakresie gospodarki odpadami powstającymi w gospodarstwie rolnym pn. „Ochrona środowiska w gospodarstwie rolnym” które odbędzie się 24 października 2019 r. od godz. 10.00 w Kujawsko-Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Minikowie, budynek C.

Program:
10:00 – 11.00  Program działań mających na celu zmniejszenie zanieczyszczenia wód azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych oraz zapobieganie dalszemu zanieczyszczeniu (zakres kontroli w gospodarstwie) – Łukasz Czyża, WIOŚ.
11:00 – 11:30 Przerwa kawowa.
11:30 – 12:30 Wymogi rejestracji w Bazie danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO) spoczywające na rolnikach – Joanna Szaciłło-Joppek.
12:30 – 13:30 Prowadzenie ewidencji i sprawozdawczości – Joanna Szaciłło-Joppek.
13:30 – Podsumowanie i dyskusja.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w szkoleniu u Joanny Szczęsnej pod nr tel. 693 302 721 lub drogą e-mail: joanna.szczesna@kpodr.pl do 21 października br. (poniedziałek).

materiał: Joanna Szczęsna/KPODR w Minikowie 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)