Dziś mamy 21 listopada 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

16 października 2019

„Ochrona środowiska w gospodarstwie rolnym”. Trwają zapisy na szkolenie

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie oraz # Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu zapraszają na szkolenie w zakresie gospodarki odpadami powstającymi w gospodarstwie rolnym pn. „Ochrona środowiska w gospodarstwie rolnym” które odbędzie się 24 października 2019 r. od godz. 10.00 w Kujawsko-Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Minikowie, budynek C.

Program:
10:00 – 11.00  Program działań mających na celu zmniejszenie zanieczyszczenia wód azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych oraz zapobieganie dalszemu zanieczyszczeniu (zakres kontroli w gospodarstwie) – Łukasz Czyża, WIOŚ.
11:00 – 11:30 Przerwa kawowa.
11:30 – 12:30 Wymogi rejestracji w Bazie danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO) spoczywające na rolnikach – Joanna Szaciłło-Joppek.
12:30 – 13:30 Prowadzenie ewidencji i sprawozdawczości – Joanna Szaciłło-Joppek.
13:30 – Podsumowanie i dyskusja.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w szkoleniu u Joanny Szczęsnej pod nr tel. 693 302 721 lub drogą e-mail: joanna.szczesna@kpodr.pl do 21 października br. (poniedziałek).

materiał: Joanna Szczęsna/KPODR w Minikowie 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie świateł
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
Budowa hal
Botox i wypełniacze
Szafy przesuwne
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Makijaż ślubny
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40 roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę, to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Zła pogoda opóźnia lot. Jakie prawa mają pasażerowie?

Niekorzystne zjawiska pogodowe, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, zakłócają # pracę lotnisk. Czasem utrudnienia trwają wiele godzin i prowadzą do poważnych opóźnień połączeń, a nawet ich odwoływania.

(czytaj więcej)