Dziś mamy 16 września 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

12 września 2019

„O zasadach bezpieczeństwa”. Teatr odwiedził dzieci

Dnia 12 września dzieci z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego odwiedzili aktorzy Teatru Amuzado z Krakowa z przedstawieniem pt. Przygody Rysia Ryszarda.

Główny bohater przedstawił przedszkolakom ewentualne niebezpieczeństwa, z którymi mogą zetknąć się w ruchu ulicznym. Zwrócił również uwagę na umiejętność udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach zagrożenia zdrowia oraz na niebezpieczeństwa wynikające z kontaktu z osobami obcymi. Podczas spotkania dzieci chętnie brały udział w licznych tańcach oraz zabawach. Serdecznie dziękujemy aktorom za miłe spotkanie.

Materiał: mgr A. Beger / Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Ile osób nosi twoje nazwisko? Sprawdź w kopalni danych

Zastanawialiście się kiedyś, ile osób w Polsce nosi Wasze nazwisko? A może chcecie wiedzieć, jakie nazwisko jest w Polsce najpopularniejsze? # Mamy odpowiedzi na te pytania. Z pomocą przychodzi nasz portal Dane.gov.pl.

(czytaj więcej)
0

Przegapione wakacje? Jesienią odpoczniesz znacznie taniej

Okres urlopowy dobiega końca, a większość z nas wakacje ma już za sobą. Jednak ci, którzy dopiero planują odpoczynek, nie powinni się martwić.# To właśnie jesienią linie lotnicze oferują atrakcyjne ceny biletów, a noclegi w europejskich miastach stają się zdecydowanie tańsze.

(czytaj więcej)