Dziś mamy 19 września 2020, sobota, imieniny obchodzą:

24 stycznia 2020

„Moje życie - moja sprawa”. Spotkanie z Janem Dromaderem

fot. Agnieszka Andrzejewska

fot. Agnieszka Andrzejewska

W ramach lekcji religii i zajęć z wychowawcą w Zespole Szkół im. Władysława Łokietka w # Lubaszczu odbyły się spotkania z terapeutą uzależnień Janem Dromaderem.

Motto „Moje życie - moja sprawa” miało na celu uwrażliwić młodzież, poruszyć ich sumienia, ukazać sens życia. Prelegent uświadamiał młodym ludziom, jak ważne jest ponoszenie odpowiedzialności za swoje postępowanie i życiowe postawy.

Kto szanuje siebie i swoje życie – potrafi uszanować też drugiego człowieka. Pan Jan terapeuta i poeta żyje 23 lata w trzeźwości, udziela się społecznie, wspiera akcje dobroczynne i pomaga chorym dzieciom.

Młodzież z zainteresowaniem słuchała relacji z życia poety, zapoznała się z tomikiem poezji i wsparła datkami akcje charytatywne na rzecz dzieci.

materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 9 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Sycąca, aromatyczna i smaczna. Przepis na krem z dyni z czerwoną soczewicą

Rozgrzewająca zupa krem z dyni to jesienny klasyk na naszych stołach.# Sycąca, aromatyczna i niezwykle smaczna.

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)