Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

06 lutego 2019

„Międzywojewódzki Festiwal Krótkich Filmów o HIV”. Ogłoszono konkurs

fot.pow

fot.pow

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nakle nad Notecią uprzejmie informuje#, że został ogłoszony konkurs pt. „Międzywojewódzki Festiwal Krótkich Filmów o HIV”.

Bieżąca edycja konkursu skierowana jest do uczniów szkół ponadpodstawowych z województw pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko – mazurskiego oraz kujawsko – pomorskiego.

Celem konkursu jest przekazanie informacji dotyczącej zasad profilaktyki HIV/AIDS promowanie odpowiedzialności za własne życie i zdrowie oraz szacunku wobec siebie i innych, integracja środowisk szkolnych i inspirowanie ich do działań w zakresie profilaktyki poprzez kontakt ze sztuką i aktywnością artystyczną.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie nakręcenie krótkiego (max 5min.) filmu wg wytycznych regulaminu i przesłanie go do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Bydgoszczy, ul. Kujawska 4, 85-031 Bydgoszcz, do 21.03.2019r.

Regulamin konkursu oraz wymagane oświadczenia dostępne są na stronie internetowej Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Nakle nad Notecią (www.psse.naklo.pl)

materiał: Patrycja Machoń

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
Regulamin_konkursu_zalaczniki.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)