Dziś mamy 17 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

06 lutego 2019

„Międzywojewódzki Festiwal Krótkich Filmów o HIV”. Ogłoszono konkurs

fot.pow

fot.pow

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nakle nad Notecią uprzejmie informuje#, że został ogłoszony konkurs pt. „Międzywojewódzki Festiwal Krótkich Filmów o HIV”.

Bieżąca edycja konkursu skierowana jest do uczniów szkół ponadpodstawowych z województw pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko – mazurskiego oraz kujawsko – pomorskiego.

Celem konkursu jest przekazanie informacji dotyczącej zasad profilaktyki HIV/AIDS promowanie odpowiedzialności za własne życie i zdrowie oraz szacunku wobec siebie i innych, integracja środowisk szkolnych i inspirowanie ich do działań w zakresie profilaktyki poprzez kontakt ze sztuką i aktywnością artystyczną.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie nakręcenie krótkiego (max 5min.) filmu wg wytycznych regulaminu i przesłanie go do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Bydgoszczy, ul. Kujawska 4, 85-031 Bydgoszcz, do 21.03.2019r.

Regulamin konkursu oraz wymagane oświadczenia dostępne są na stronie internetowej Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Nakle nad Notecią (www.psse.naklo.pl)

materiał: Patrycja Machoń

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
Regulamin_konkursu_zalaczniki.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)