Dziś mamy 10 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

12 listopada 2019

„Mali Patrioci”. Uczestniczyli w lekcji muzealnej

fot. pow.

fot. pow.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości, dzieci z grupy „Małe Sówki” z nakielskiego Przedszkola# „Słoneczko” uczestniczyły w lekcji muzealnej pt. „Biało – czerwone urodziny”, prowadzonej przez Pana Tomasza Pasieka.

Celem tych zajęć było kształtowanie poczucia tożsamości narodowej oraz poszerzenie wiedzy na temat ojczyzny. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały opowieści „Żołnierza” o historii Polski, utrwaliły wiadomości na temat symboli narodowych. Dodatkowo „Małe Sówki” zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne podczas II Przeglądu Piosenki Patriotycznej, którego celem było wspieranie wychowania patriotycznego.

Materiał: Justyna Gajewska

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Posnet XL
sugerowana cena producenta: 3431,70PLN
Pokój dzienny/ jadalnia
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Drukarki kodów kreskowych
899PLN 499PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Meble kuchenne
Modne aranżacje
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)