Dziś mamy 11 sierpnia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

24 maja 2019

„Live cooking” na Targach Pracy w Nakle nad Notecią

fot.pow

fot.pow

23 maja 2019 r. w godzinach 10:00-12:30 w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych# im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią odbyły się IX TARGI PRACY i EDUKACJI zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią.

Osoby nieczynne zawodowo, zwłaszcza młodzież,  miały możliwość nawiązać kontakty  z przedstawicielami różnych firm, zapoznać się z ofertami zatrudnienia, jak również zdobyć wiedzę pozwalającą właściwie pokierować ścieżką swojego rozwoju. Było to  spotkanie przedsiębiorców, potencjalnych pracowników, przedstawicieli szkół, urzędów, instytucji i fundacji. W trakcie trwania targów właściciel restauracji „Ekspresja” w Nakle nad Notecią, pan Szymon Brukwicki,  przygotował pokaz „live cooking” wraz z degustacją. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu pod okiem szefa kulinarnego  i opiekunów przygotowywali na bieżąco sałatki warzywne i owocowe oraz naleśniki z karmelizowanym cukrem i pomarańczą. Pokazy cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających.

materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)