Dziś mamy 20 listopada 2019, środa, imieniny obchodzą:

24 maja 2019

„Live cooking” na Targach Pracy w Nakle nad Notecią

fot.pow

fot.pow

23 maja 2019 r. w godzinach 10:00-12:30 w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych# im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią odbyły się IX TARGI PRACY i EDUKACJI zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią.

Osoby nieczynne zawodowo, zwłaszcza młodzież,  miały możliwość nawiązać kontakty  z przedstawicielami różnych firm, zapoznać się z ofertami zatrudnienia, jak również zdobyć wiedzę pozwalającą właściwie pokierować ścieżką swojego rozwoju. Było to  spotkanie przedsiębiorców, potencjalnych pracowników, przedstawicieli szkół, urzędów, instytucji i fundacji. W trakcie trwania targów właściciel restauracji „Ekspresja” w Nakle nad Notecią, pan Szymon Brukwicki,  przygotował pokaz „live cooking” wraz z degustacją. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu pod okiem szefa kulinarnego  i opiekunów przygotowywali na bieżąco sałatki warzywne i owocowe oraz naleśniki z karmelizowanym cukrem i pomarańczą. Pokazy cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających.

materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40 roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę, to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)