Dziś mamy 26 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

24 maja 2019

„Live cooking” na Targach Pracy w Nakle nad Notecią

fot.pow

fot.pow

23 maja 2019 r. w godzinach 10:00-12:30 w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych# im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią odbyły się IX TARGI PRACY i EDUKACJI zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią.

Osoby nieczynne zawodowo, zwłaszcza młodzież,  miały możliwość nawiązać kontakty  z przedstawicielami różnych firm, zapoznać się z ofertami zatrudnienia, jak również zdobyć wiedzę pozwalającą właściwie pokierować ścieżką swojego rozwoju. Było to  spotkanie przedsiębiorców, potencjalnych pracowników, przedstawicieli szkół, urzędów, instytucji i fundacji. W trakcie trwania targów właściciel restauracji „Ekspresja” w Nakle nad Notecią, pan Szymon Brukwicki,  przygotował pokaz „live cooking” wraz z degustacją. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu pod okiem szefa kulinarnego  i opiekunów przygotowywali na bieżąco sałatki warzywne i owocowe oraz naleśniki z karmelizowanym cukrem i pomarańczą. Pokazy cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających.

materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)