Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

12 czerwca 2019

„Jak nie czytam jak czytam”. IV edycja akcji czytelniczej

fot. pow.

fot. pow.

Akcja czytelnicza „Jak nie czytam jak czytam” jest już # IV edycją.

Polega na wspólnym czytaniu książek w całej Polsce w jednym czasie 7 czerwca o godz. 10.00. Cieszy się ona bardzo dużą popularnością. Filia Dziecięca również włączyła się do tej akcji.

Głównym jej celem jest promocja czytelnictwa oraz stworzenie naszym czytelnikom warunków do czytania i możliwości „dotknięcia” każdej książki, w każdych warunkach. Czytamy wszędzie; w domu, ogrodzie, pociągu, autobusie i w bibliotece.

Ten dzień był właśnie wspaniałą okazją do tego, aby spotkać się w naszej bibliotece i wspólnie poczytać książki. Czytał mały i dorosły czytelnik; rodzic i dziecko. Każdy z nich mógł wybrać książkę o takiej tematyce jaką lubi. Naszym czytelnikom dajemy taki wybór, ponieważ posiadamy bogaty księgozbiór, z którego chętnie korzystają.

Czas z książką to magiczny czas , który daje nam wiele emocji i przeżyć. Jest czasem, który przenosi nas do innego świata, pobudza naszą wyobraźnię, dzięki której możemy znaleźć się w centrum wydarzeń i razem z bohaterami książek przeżywać ich historie.

Za rok zaprosiliśmy również wszystkich naszych czytelników do wzięcia udziału w tej akcji.

materiał: Iwona Pięta

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)