Dziś mamy 13 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

29 maja 2020

„Cała Polska czyta o zwierzętach”. Biblioteka w Ślesinie zaprasza po książki

fot. pow.

fot. pow.

Tegoroczne hasło Akcji to „Cała Polska czyta o zwierzętach”! W nadchodzącym tygodniu #wybierzmy zatem do czytania książki, które mówią o zwierzętach, a przede wszystkim prezentują świat ich oczami.

Czytajmy dzieciom dla przyjemności – 20 minut dziennie. Codziennie! – to mądry sposób spędzania czasu z dzieckiem i najlepsza inwestycja w jego przyszłość.

Biblioteka w Ślesinie zaprasza Czytelników do wypożyczania literatury poświęconej zwierzakom małym i dużym (a jest ich całkiem sporo!), z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Do zobaczenia w Bibliotece!

Materiał: Mariusz Skoczek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)