Dziś mamy 14 grudnia 2018, piątek, imieniny obchodzą:

10 listopada 2017

„Ach ta Pipi” zachwyciła dzieci. Przedstawienie było bardzo zabawne

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

„Ach ta Pipi” to tytuł pouczającego i niezwykle efektywnego spektaklu, jaki we wtorek, #7 listopada 2017 r. obejrzały dzieci z Przedszkola nr 1 „Tęczowego Wzgórza” w Nakle nad Notecią.

To bardzo barwne i przezabawne przedstawienie w wykonaniu aktorów z Narodowego Teatru Edukacji zachwyciło dzieci. Były one pod wrażeniem nowatorskich rozwiązań, w tym kolorowych projekcji multimedialnych.

materiał: Marta Podemska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)